Justified: Bez przebaczenia 3 (2)

(Justified: Cut Ties)

serial sensacyjny USA 2012  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Raylan poznaje prawdziwe intencje Boyda, który planuje rozprawę z Bennettem. Givens rozwiązuje zagadkę morderstwa Billa Nicholsa, wysokiego rangą stróża prawa. Pomagają mu Art i Karen.

Oglądaj w telewizji

Wt 3.10 4:30
AXN Blacklogo
Wt 3.10 11:30
AXN Spinlogo
Wt 3.10 16:25
AXN Spinlogo
So 7.10 16:30
AXN Spinlogo
Nd 8.10 4:10
AXN Blacklogo

Opis

Raylan Givens (Timothy Olyphant), zastępca szeryfa Mullena (Nick Searcy), ściga przestępców, grasujących na terenie hrabstwa Harlan w stanie Kentucky. Musi stawić czoła dwóm lokalnym klanom kryminalistów, walczącym o wpływy - Bennettom i Crowderom. Celem policji jest również rozpracowanie mafii, do której należy Wynn Duffy (Jere Burns). Givens próbuje także ułożyć sobie relacje z ojcem, Arlo (Raymond J. Barry), niegdyś przestępcą, i byłą żoną Winoną (Natalie Zea), która urodziła Raylanowi dziecko.

W tym odcinku

Raylan poznaje prawdziwe intencje Boyda, który planuje ostateczną rozprawę z Dickie'em Bennettem, przebywającym w więzieniu. Givens próbuje doprowadzić do ich rozdzielenia, aby nie doszło do tragedii. W międzyczasie rozwiązuje zagadkę morderstwa Billa Nicholsa, wysokiego rangą stróża prawa. Pomagają mu Art i dawna znajoma Raylana, Karen Goodall.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...