Paradoks | odc. 9: Oaza spokoju

serial kryminalny Polska 2012  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Ginie kobieta. Do zabójstwa przyznaje się mąż ofiary. Sekcja zwłok ujawnia jednak, że w momencie gdy zaatakował żonę, była już martwa. Zażyła leki nasenne. Kaszowski musi ustalić powody...

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Funkcjonariusz Marek Kaszowski (Bogusław Linda) jest inspektorem Komendy Głównej Policji. W prowadzonych przez niego śledztwach uczestniczą: Młody, aspirant w grupie Kaszowskiego i student prawa (Cezary Łukaszewicz), policjantka Monika (Gabriela Muskała), technik informatyk Marcin (Sebastian Pawlak) oraz Basia (Ewa Skibińska), patolog. Do zespołu Kaszowskiego dołącza podkomisarz Joanna Majewska (Anna Grycewicz) - funkcjonariuszka Biura Służby Wewnętrznej, która przy okazji badania spraw kryminalnych ma przeprowadzić dochodzenie dotyczące samego inspektora.

W tym odcinku

W tajemniczych okolicznościach ginie kobieta. Do zabójstwa natychmiast przyznaje się mąż ofiary. Sekcja zwłok ujawnia jednak, że w momencie gdy mężczyzna zaatakował żonę, ta była już martwa. Popełniła samobójstwo, zażywając leki nasenne, które popiła alkoholem. Kaszowski musi ustalić, dlaczego kobieta zdecydowała się na desperacki krok. Inspektor coraz bardziej angażuje się w interesy z Łańcuchem. Namawia Młodego, by także wziął udział w przejęciu transportu narkotyków.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...