Kabaretowy Klub Dwójki: Botoks czy natura?

program rozrywkowy Polska 2012  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Tematem dzisiejszego kabaretowego spotkania jest upływ czasu. Góral i Jabbar oraz ich goście zastanawiają się czy należy pogodzić się z losem czy za wszelką cenę przedłużać sobie młodość.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Wyjątkowa mieszanka najlepszych skeczy, występów typu stand-up comedy, talk show, kabaretowych improwizacji oraz muzyki pop. Prowadzącymi zostaną sprawdzeni w tej roli Robert Górski z Kabaretu Moralnego Niepokoju i Marcin Wójcik z Ani Mru-Mru. W każdym odcinku zaprezentują się dwie gwiazdy kabaretowe w różnych, czasem kontrastowych zestawieniach. Ponadto do każdego odcinka klubu zaproszony zostanie gość specjalny - znany aktor, który spróbuje swoich sił w stand-up comedy. Stałymi punktami programu są subiektywny przegląd prasy prowadzących oraz posiedzenie rządu.

Tematem dzisiejszego kabaretowego spotkania jest upływ czasu. Góral i Jabbar oraz ich goście zastanawiają się czy należy pogodzić się z losem i starzeć z godnością czy też korzystać ze zdobyczy współczesnej nauki i medycyny, by przedłużyć sobie młodość. Zwolennikami pierwszego rozwiązania są grupa Klimakterium i Krzysztof Skiba. Botoks i zabiegi chirurgiczne proponują natomiast Grupa MoCarta i Alicja Węgorzewska.

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...