I kto tu rządzi? | odc. 13: Pierwsza gwiazdka

serial komediowy Polska 2007  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Tomek przynosi do domu choinkę, ale zapomina odebrać dzieci ze szkoły. Agata i Barbara uważają, że już od pewnego czasu zachowuje się dziwnie. Barbara odkrywa, że nocami dorabia w pizzerii.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Perypetie byłego piłkarza pierwszoligowego klubu, który dla dobra córki przyjął posadę... gosposi w nowej "rodzinie". W tej roli czołowy twardziel polskiego kina, Bogusław Linda, a partneruje mu Małgorzata Foremniak jako zwariowana kobieta sukcesu.

W tym odcinku

Tomek przynosi do domu choinkę, ale zapomina odebrać dzieci ze szkoły. Agata i Barbara dochodzą do wniosku, że już od pewnego czasu zachowuje się on dość dziwnie. Barbara postanawia go śledzić. Wkrótce odkrywa, że nocami dorabia w pizzerii. Kobiety są ciekawe, na co są mu potrzebne dodatkowe pieniądze. Teraz już obie go śledzą. Najpierw podejrzewają, że szantażuje go jakiś gangster, potem, że spotyka się z kochanką. Kiedy w końcu odkrywają prawdę, okazuje się ona bardzo prozaiczna. Agata jedzie razem z Tomkiem do mieszkania jego nieżyjącego ojca. Wracają cudowne wspomnienia. Agata i Tomek przeżywają tam niezapomniane chwile.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...