Kabaretowy Klub Dwójki: Do kiedy pracować?

program rozrywkowy Polska 2012  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Satyrycy zastanowią się nad pracą do 67. roku życia. Jabbar, formacja Nowaki i Halina Frąckowiak są zwolennikami szybkiego przechodzenia na emeryturę, innego zdania są Góral i kabaret Rak.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Wyjątkowa mieszanka najlepszych skeczy, występów typu stand-up comedy, talk show, kabaretowych improwizacji oraz muzyki pop. Prowadzącymi zostaną sprawdzeni w tej roli Robert Górski z Kabaretu Moralnego Niepokoju i Marcin Wójcik z Ani Mru-Mru. W każdym odcinku zaprezentują się dwie gwiazdy kabaretowe w różnych, czasem kontrastowych zestawieniach. Ponadto do każdego odcinka klubu zaproszony zostanie gość specjalny - znany aktor, który spróbuje swoich sił w stand-up comedy. Stałymi punktami programu są subiektywny przegląd prasy prowadzących oraz posiedzenie rządu.

W tym wydaniu satyrycy zastanowią się czy praca do 67. roku życia to przedłużenie aktywnej młodości czy też smutna konieczność. Jabbar i jego goście - formacja Nowaki i Halina Frąckowiak - są zwolennikami jak najszybszego przechodzenia na zasłużoną emeryturę, z kolei Góral i artyści z kabaretu Rak uważają, że praca przynosi same korzyści - rozwija, konserwuje i nie pozwala się nudzić.

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...