I kto tu rządzi? | odc. 12: Czerwony smok

serial komediowy Polska 2007  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Agata chce oddać samochód do warsztatu na przemalowanie karoserii. Prosi Tomka o odwiezienie do pracy. On jednak wykręca się obowiązkami.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Perypetie byłego piłkarza pierwszoligowego klubu, który dla dobra córki przyjął posadę... gosposi w nowej "rodzinie". W tej roli czołowy twardziel polskiego kina, Bogusław Linda, a partneruje mu Małgorzata Foremniak jako zwariowana kobieta sukcesu.

W tym odcinku

Agata planuje oddać swój samochód do warsztatu na przemalowanie karoserii. Prosi więc Tomka o odwiezienie do pracy. Ten jednak wykręca się obowiązkami. Prowadzi bowiem dla innych gospoś aerobik. Agata waha się, jaki kolor wybrać dla swojego samochodu. Zastanawia się nad różnymi odcieniami grafitu. Tomek namawia ją na seksowną czerwień. Właśnie taką dyspozycję wydaje pracownikowi serwisu. Ryzykuje tym naprawdę dużo, gdyż wybrany przez niego kolor może nie przypaść do gustu właścicielce auta. Tymczasem Agatę odwiedza sąsiadka, która skarży się, że Tomek demoralizuje inne pomoce domowe. Kobieta twierdzi, że Agata mu na zbyt wiele pozwala. Po awanturze Tomek zmienia w oficjalnego i sztywnego kamerdynera.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...