I kto tu rządzi? | odc. 11: Sypiając z szefem

serial komediowy Polska 2007  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Wkrótce w firmie pojawi się nowy szef. Agata obawia się zmian personalnych, postanawia więc urządzić przyjęcie powitalne. Na bankiecie oprócz dyrektora z żoną bez zaproszenia zjawia Osiński.

Oglądaj w telewizji

So 29.06 10:00
Polsat Serialelogo

Opis

Perypetie byłego piłkarza pierwszoligowego klubu, który dla dobra córki przyjął posadę... gosposi w nowej "rodzinie". W tej roli czołowy twardziel polskiego kina, Bogusław Linda, a partneruje mu Małgorzata Foremniak jako zwariowana kobieta sukcesu.

W tym odcinku

Współpracownik Agaty, Karol Osiński, informuje ją, że wkrótce w firmie pojawi się nowy szef. Agata obawia się zmian personalnych. Za radą Tomka postanawia więc urządzić przyjęcie powitalne. Niestety na bankiecie oprócz dyrektora z żoną bez zaproszenia zjawia również Osiński. Mężczyzna popisuje się swoją wiedzą, licząc że w ten sposób zdobędzie awans. Sytuację ratuje Tomek, który wyrzuca nieproszonego gościa za drzwi. Agata jest zła. Zmienia jednak zdanie na temat incydentu, gdy Tomek wyjawia jej przyczyny swojego zachowania. Postąpił tak, gdy usłyszał, że Agata zawdzięcza swój awans romansem z poprzednim szefem.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...