Do zobaczenia we wrześniu

(See You in September)

komedia romantyczna USA 2010  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Lindsay nie potrafi wejść w trwałe relacje z mężczyznami. Gdy jej psychoterapeutka bierze urlop, kobieta organizuje grupową terapię.

Oglądaj w telewizji

Pon 27.06 21:00
FilmBox Familylogo

Opis

Lindsay (Estella Warren) jest atrakcyjną, odnoszącą sukcesy w pracy, nowoczesną kobietą. Wydawać by się mogło, że ma wszystko, czego potrzeba do szczęścia. Jest jednak zupełnie inaczej. Dręczą ją irracjonalne lęki i obawy, które nie pozwalają jej wejść w trwałe relacje z mężczyznami. Pewnego dnia Lindsay dostaje fatalną wiadomość. Okazuje się, że jej psychoterapeutka wzięła urlop i nie będzie jej przez cały miesiąc. Kobieta jest załamana. Czuje się opuszczona i zraniona. Wkrótce jednak bierze się w garść i razem z przyjaciółką Monicą (Liza Lapira) organizuje grupową terapię dla wszystkich potrzebujących wsparcia mieszkańców Manhattanu. Na spotkania przychodzi wiele osób. Jest wśród nich A.J. (Justin Kirk). Przystojny mężczyzna od razu wpada Lindsay w oko. Ta niebawem zaczyna z nim z flirtować... Zabawny film o uzależnionych od psychoterapii nowojorczykach w reżyserii debiutantki Tamary Tunie. W roli głównej Estella Warren, znana m.in. z "Planety małp" i "Wyścigu". Partnerują jej Liza Lapira i nominowany do Złotego Globu za drugoplanową rolę w serialu "Trawka" Justin Kirk.

Kiedy terapeuta uzależnionej od terapii mieszkanki Nowego Jorku wyjeżdża na wakacje, dziewczyna organizuje terapię dla pacjentów porzuconych przez swych terapeutów. Inspirujące. (Konrad J. Zarębski, Gazeta Telewizyjna)

Występują

Twórcy

Ładuję...