Kabaretowy Klub Dwójki: Równouprawnienie czy męska dominacja?

program rozrywkowy Polska 2012  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Goście klubu dyskutują o równouprawnieniu płci. W męskim zespole Marcina Wójcika są Jerzy Kryszak i Mikołaj Cieślak. W damskim Roberta Górskiego: Magdalena Stużyńska-Brauer i kabaret Limo.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Wyjątkowa mieszanka najlepszych skeczy, występów typu stand-up comedy, talk show, kabaretowych improwizacji oraz muzyki pop. Prowadzącymi zostaną sprawdzeni w tej roli Robert Górski z Kabaretu Moralnego Niepokoju i Marcin Wójcik z Ani Mru-Mru. W każdym odcinku zaprezentują się dwie gwiazdy kabaretowe w różnych, czasem kontrastowych zestawieniach. Ponadto do każdego odcinka klubu zaproszony zostanie gość specjalny - znany aktor, który spróbuje swoich sił w stand-up comedy. Stałymi punktami programu są subiektywny przegląd prasy prowadzących oraz posiedzenie rządu.

W tym odcinku goście Marcina Wójcika i Roberta Górskiego wezmą udział w dyskusji, czy w życiu i na scenie obowiązuje równouprawnienie płci. Spróbują również ustalić, czy są dziedziny, w których kobiety absolutnie sobie nie poradzą. W zespole Marcina Wójcika reprezentującego świat zdominowany przez silnych mężczyzn znajdą się: satyryk Jerzy Kryszak oraz Mikołaj Cieślak z Kabaretu Moralnego Niepokoju. Z kolei drużynę Roberta Górskiego, zwolennika obecności kobiet w każdej sferze życia, tworzą Magdalena Stużyńska-Brauer i kabaret Limo.

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...