Hotel 52 (8)

serial obyczajowy Polska 2010  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

W hotelu pojawia się przystojny pilot, który spotyka się z dwiema kochankami na raz. Kuba zaprasza Dorotę do mieszkania, które dzieli z Arturem. Do Iwony przyjeżdża o 16 lat młodszy brat.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Luksusowy hotel w centrum Warszawy. Dramatyczne i śmieszne przypadki gości nieustannie splatają się z osobistymi losami pracowników hotelu: właścicielki Natalii Lipskiej, menedżerki Iwony Szwed, recepcjonisty Artura Górskiego (Krzysztof Kwiatkowski) i concierge'a Michała Horwata.

W tym odcinku

Kaśka zazdrości Natalii jej sielanki z Arturem. Nie rozumie, dlaczego Paweł odnosi się do niej z coraz większym dystansem. Natalia nie umie przekonać Pawła, by szczerze porozmawiał z Kaśką. Artur stanowczo przestrzega ją przed wtrącaniem się w cudze sprawy. Tymczasem w hotelu pojawia się przystojny pilot, który podczas przerwy w lotach spotyka się z dwiema kochankami na raz. Kuba zaprasza Dorotę do mieszkania, które dzieli z Arturem. Do Iwony przyjeżdża jej młodszy o 16 lat brat, Igor, który rzucił właśnie studia w Poznaniu i przyjechał szukać szczęścia w Warszawie.

Występują

Zobacz także

Ładuję...