I kto tu rządzi? | odc. 8: Drażliwa sprawa

serial komediowy Polska 2007  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Barbara i Tomek idą na plan filmu reklamowego, który nagrywa agencja Agaty. Tomek otrzymuje rolę w reklamie kosmetyku dla mężczyzn. Po powrocie do domu ma wysypkę - uczulenie na kosmetyk.

Oglądaj w telewizji

Czw 8.06 14:00
Polsat Comedy C. E.logo
Pt 9.06 8:30
Polsat Comedy C. E.logo

Opis

Perypetie byłego piłkarza pierwszoligowego klubu, który dla dobra córki przyjął posadę... gosposi w nowej "rodzinie". W tej roli czołowy twardziel polskiego kina, Bogusław Linda, a partneruje mu Małgorzata Foremniak jako zwariowana kobieta sukcesu.

W tym odcinku

Barbara i Tomek idą na plan zdjęciowy filmu reklamowego, który nagrywa agencja Agaty. Tomek otrzymuje główną rolę w reklamie kosmetyku dla mężczyzn. Po powrocie do domu zauważa, że pojawiła się u niego wysypka - efekt uczulenia na reklamowany kosmetyk. Agata nie jest pewna, czy powinna reklamować produkt, którego producent nie jest szczery odnośnie jego szkodliwych efektów ubocznych. Tomek nie chce nawet słyszeć o dalszej współpracy. Jednak gdy dowiaduje się, że w nagrodę za udział w filmie otrzyma nowy, czerwony, świetnie wyposażony samochód, zmienia zdanie. Jeśli postanowią się wycofać, Agata straci intratny kontraktu, a Tomek auto.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...