CSI: Kryminalne zagadki Miami | sezon 1 odc. 1

(CSI: Miami: Golden Parachute)

serial kryminalny USA 2002-2003  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Prywatny samolot rozbija się na bagnach Everglades. Śledczych zastanawia fakt, że ciało ofiary znaleziono aż pięć mil od miejsca katastrofy.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Miami. W tutejszej policji pracuje zespół najwyższej klasy ekspertów kryminalistycznych. Grupą dowodzi Horatio Caine (David Caruso), charyzmatyczny i tajemniczy profesjonalista, pomaga mu atrakcyjna i inteligentna Calleigh Dusquene (Emily Procter), specjalistka od balistyki. Do zespołu należą też: przystojny Eric Delko (Adam Rodriguez), dla którego wody i bagna Florydy nie mają tajemnic, nieustępliwy detektyw Tim Speedle (Rory Cochrane) oraz doświadczona pani koroner doktor Alexx Woods (Khandi Alexander). Grupa śledcza tropi kolejne zbrodnie, zbiera oraz wnikliwie analizuje dowody, celnie wskazuje winnych i żąda sprawiedliwości w imieniu ofiar.

W tym odcinku

Prywatny samolot rozbija się na bagnach Everglades. Przeżyć udaje się tylko jednej osobie. Śledczych interesuje fakt, że ciało ofiary znaleziono aż pięć mil od miejsca katastrofy. Zastanawiają się czy było to samobójstwo, czy może raczej morderstwo z premedytacją.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...