Hotel 52 (7)

serial obyczajowy Polska 2010  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Z powodu utrzymującej się mgły hotel przeżywa oblężenie. Na szczęście Iwona decyduje się wrócić do pracy. Na stanowisku recepcjonistki zatrudniona zostaje Dorota, była dziewczyna Artura.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Luksusowy hotel w centrum Warszawy. Dramatyczne i śmieszne przypadki gości nieustannie splatają się z osobistymi losami pracowników hotelu: właścicielki Natalii Lipskiej, menedżerki Iwony Szwed, recepcjonisty Artura Górskiego (Krzysztof Kwiatkowski) i concierge'a Michała Horwata.

W tym odcinku

Z powodu utrzymującej się od dwóch dni mgły hotel przeżywa oblężenie. Natalia nie jest w stanie zapanować nad sytuacją. Na szczęście Iwona decyduje się wrócić do pracy. W hotelu pojawia się tłum gości, a wśród nich kapryśna klientka (Małgorzata Zajączkowska), która podróżuje z ukochaną fretką oraz Marek, który wraz z siedmioletnim Piotrkiem czeka w hotelu na wracającą zza oceanu żonę Renatę (Urszula Grabowska). Nie ma dla niej dobrych wiadomości - właśnie dowiedział się, że nie jest biologicznym ojcem chłopca. Tymczasem Piotrek nawiązuje znajomość z Pawłem, szefem hotelowej kuchni i zwierza mu się ze swoich obaw. W hotelu na stanowisku recepcjonistki zatrudniona zostaje Dorota, była dziewczyna Artura. Iwona przyjmuje zaproszenie Anny na kolację.

Występują

Zobacz także

Ładuję...