I kto tu rządzi? | odc. 6: Randka z nieznajomą
![zdjęcie](http://media.teleman.pl/photos/720x445/I-Kto-Tu-Rzadzi-Przyjazd-2007_16xuaKi.jpg)
W skrócie
Na targu Tomek podrywa dziewczynę, która sądzi, że jest on właścicielem domu Agaty i jej luksusowego samochodu. Natomiast Agata spotyka się z mężczyzną, który bierze ją za jej sekretarkę.
Oglądaj w telewizji
Opis
Perypetie byłego piłkarza pierwszoligowego klubu, który dla dobra córki przyjął posadę... gosposi w nowej "rodzinie". W tej roli czołowy twardziel polskiego kina, Bogusław Linda, a partneruje mu Małgorzata Foremniak jako zwariowana kobieta sukcesu.
W tym odcinku
Na targowisku Tomek podrywa dziewczynę, która sądzi, że jest on właścicielem domu Agaty oraz jej luksusowego samochodu. Tymczasem Agata spotyka się na randce z mężczyzną, który jest pewien, że ona to Renia, jej sekretarka. Tomek i Agata wspólnie dochodzą do wniosku, że nie powinni nikogo tak okłamywać, ponieważ żaden związek nie może się zaczynać od kłamstwa. Wkrótce oboje zostają zmuszeni do konfrontacji z oszukanymi znajomymi.
Występują
![Bogusław Linda](http://media.teleman.pl/faces/crop-64x88/327.jpg)
![Małgorzata Foremniak](http://media.teleman.pl/faces/crop-64x88/517.jpg)
![Gabriela Pietrucha](http://media.teleman.pl/photos/crop-64x88/Gabriela-Pietrucha.jpg)
![Michał Boczkowski](http://media.teleman.pl/photos/crop-64x88/Michal-Boczkowski.jpg)
![Elżbieta Słoboda](http://media.teleman.pl/photos/crop-64x88/Elzbieta-Sloboda.jpg)