Hotel 52 (4)

serial obyczajowy Polska 2010  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Natalia zaczyna swój pierwszy dzień w pracy. Wesele, pierwsze poważne wyzwanie Natalii i najważniejszy dzień w życiu Tomka i Ingi, zmierza do kompletnej katastrofy.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Luksusowy hotel w centrum Warszawy. Dramatyczne i śmieszne przypadki gości nieustannie splatają się z osobistymi losami pracowników hotelu: właścicielki Natalii Lipskiej, menedżerki Iwony Szwed, recepcjonisty Artura Górskiego (Krzysztof Kwiatkowski) i concierge'a Michała Horwata.

W tym odcinku

Natalia zaczyna swój pierwszy dzień w pracy, jednak wszystko idzie nie tak jak trzeba. Z powodu choroby stałej klientki może zostać odwołane organizowane w hotelu wesele. W dodatku Natalia odkrywa, że między parą młodą nie układa się pomyślnie. Artur próbuje zbliżyć się do Natalii. Chce zatrzeć fatalną gafę z pierwszej randki. Natomiast Iwona próbuje uratować uroczysty weselny obiad. Dowiaduje się przy tym, co personel myślał o jej związku z Mariuszem Lipskim. Zmuszona jest okłamywać organizatorkę ślubu, Annę, żonę Michała, że przygotowania do wesela idą świetnie. A tymczasem wesele, pierwsze poważne wyzwanie Natalii i najważniejszy dzień w życiu Tomka i Ingi, zmierza do kompletnej katastrofy. W hotelu pojawia się też Łukasz (Mateusz Damięcki), który w przeszłości przyczynił się do tego, że Inga - wówczas jego narzeczona - została kaleką. Teraz wrócił do kraju, aby ją odzyskać.

Występują

Zobacz także

Ładuję...