Hotel 52 (2)

serial obyczajowy Polska 2010  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

W dniu pogrzebu Mariusza do hotelu przyjeżdża młode małżeństwo, które wygrało weekend w konkursie. W hotelu zatrzymuje się również biznesmen Zawadzki. Chce przejąć kontrolę nad hotelem.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Luksusowy hotel w centrum Warszawy. Dramatyczne i śmieszne przypadki gości nieustannie splatają się z osobistymi losami pracowników hotelu: właścicielki Natalii Lipskiej, menedżerki Iwony Szwed, recepcjonisty Artura Górskiego (Krzysztof Kwiatkowski) i concierge'a Michała Horwata.

W tym odcinku

W dniu pogrzebu Mariusza Lipskiego do hotelu przyjeżdża młode małżeństwo, które wygrało w konkursie weekend marzeń. Rafał chce odpoczywać i dobrze się bawić, ale jego żona, Marzena ma dużo bardziej precyzyjne plany. Uważa, że to idealny moment na powiększenie rodziny... W hotelu zatrzymuje się również Tadeusz Zawadzki - biznesmen, podający się za starego przyjaciela Lipskiego. On również ma precyzyjny plan. Chce wykorzystać zagubienie pogrążonej w żałobie Natalii i przejąć kontrolę nad hotelem. Liczy na to, że pomoże mu w tym Iwona Szwed, menedżerka hotelu i towarzyszka życia zmarłego.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...