Oficerowie | odc. 7/13: Diagnoza

serial sensacyjny Polska 2006  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Pracująca w klinice siostra Teodozja rozpoznaje na zdjęciu Jakuba Monda, który ją zaatakował. Mond zostaje aresztowany. Zakonnica wyjeżdża do Indii. Oficerowie tracą jedynego świadka.

Oglądaj w telewizji

Pon 20.05 2:45
TVP Serialelogo
Czw 23.05 1:25
TVP Serialelogo

Opis

25-letnia podkomisarz Alicja Szymczyszyn (Katarzyna Cynke) jest świeżo upieczoną absolwentką psychologii, która zaczyna swoją karierę w CBŚ. Chrzest bojowy okazuje się być niezwykle trudnym wyzwaniem, którego nie ułatwiają wymagający współpracownicy w rodzaju podinspektora Marka Sznajdera (Cezary Pazura). Początkująca pani funkcjonariusz szybko musi się jednak odnaleźć w nowym środowisku, aby poradzić sobie z trudnymi sprawami. Dość szybko zostaje też zaangażowana w śledztwo, które dotyczy wysoko postawionych osób w państwie.

W tym odcinku

Pracująca w klinice Kalińskiego siostra Teodozja rozpoznaje na zdjęciu Jakuba Monda jako rzekomo rannego dyplomatę, który ją zaatakował. Mond zostaje tymczasowo aresztowany. Niestety, zakonnica wyjeżdża niespodziewanie do Indii i oficerowie tracą jedynego świadka w tej sprawie. Romans Granda i dziennikarki Beaty rozwija się. Żona Zenona, Monika, dowiaduje się o istnieniu jego dorosłej córki Alicji. Nie może wybaczyć mężowi, że przez lata ukrywał to przed nią. Snajper strzela do Alicji. Nieoczekiwanie na tym samym dachu pojawia się Kosma. Rozpoznaje Doenitza odpowiedzialnego za zabójstwo policjanta z CBŚ. Postrzelony przez Kosmę Doenitz spada z dachu.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...