Oficerowie | odc. 6/13: Paparazzi

serial sensacyjny Polska 2006  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Sznajder aresztuje młodego Francuza, który w nocy wjeżdża samochodem w witrynę sklepu. Alę odwiedza ojciec. Chce naprawić stosunki z córką. Nie wiedzą, że mieszkanie jest na podsłuchu CBŚ.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

25-letnia podkomisarz Alicja Szymczyszyn (Katarzyna Cynke) jest świeżo upieczoną absolwentką psychologii, która zaczyna swoją karierę w CBŚ. Chrzest bojowy okazuje się być niezwykle trudnym wyzwaniem, którego nie ułatwiają wymagający współpracownicy w rodzaju podinspektora Marka Sznajdera (Cezary Pazura). Początkująca pani funkcjonariusz szybko musi się jednak odnaleźć w nowym środowisku, aby poradzić sobie z trudnymi sprawami. Dość szybko zostaje też zaangażowana w śledztwo, które dotyczy wysoko postawionych osób w państwie.

W tym odcinku

Sznajder aresztuje młodego Francuza zwanego Kanibalem, który w środku nocy wjeżdża samochodem w sklepową witrynę. Alę odwiedza niespodziewanie jej ojciec, Zenon Kaliński. Próbuje naprawić stosunki z córką. Oboje nie mają pojęcia, że mieszkanie dziewczyny jest na podsłuchu założonym przez CBŚ. Kanibal zostaje osadzony w tym samym więzieniu, w którym przebywa Grand. Zaczyna grozić Grandowi. Podczas spotkania z ojcem Ala zauważa mężczyznę robiącego im zdjęcia. Kiedy próbuje go złapać, ulega wypadkowi. Trafia do szpitala. Odwiedzający ją Sznajder spotyka tam swoją byłą żonę, obecnie bratową i swojego brata Janusza. Wkrótce do szpitala zostaje przywieziony rzekomo ranny portugalski dyplomata. Tajemniczy mężczyzna szuka pokoju, który zajmuje Alicja.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...