I kto tu rządzi? | odc. 1: Przyjazd

serial komediowy Polska 2007  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Wdowiec Tomek Czajka postanawia zadbać o przyszłość swej córki Marty i przeprowadzić się do ekskluzywnego Konstancina. Musi tylko pokonać dwie przeszkody - znaleźć pracę i mieszkanie.

Oglądaj w telewizji

Czw 21.09 13:30
Polsat Comedy C. E.logo
Pt 22.09 8:00
Polsat Comedy C. E.logo

Opis

Perypetie byłego piłkarza pierwszoligowego klubu, który dla dobra córki przyjął posadę... gosposi w nowej "rodzinie". W tej roli czołowy twardziel polskiego kina, Bogusław Linda, a partneruje mu Małgorzata Foremniak jako zwariowana kobieta sukcesu.

W tym odcinku

Wdowiec Tomek Czajka (Bogusław Linda) zostaje zwolniony z pracy. Ponieważ chce zadbać o przyszłość swojej córki Marty (Gabrysia Pietrucha), postanawia przeprowadzić się razem z nią z podrzędnej dzielnicy Warszawy do ekskluzywnego Konstancina. Jest przekonany, że tam dziewczyna skończy dobrą szkołę i będzie miała lepsze towarzystwo. Najpierw musi jednak pokonać dwie przeszkody: znaleźć pracę i mieszkanie. Przez przypadek trafia do domu atrakcyjnej wiecznie zapracowanej rozwódki Agaty Batyckiej (Małgorzata Foremniak), która samotnie wychowuje dorastającego syna Kamila. Tomek zostaje zatrudniony jako pomoc domowa. Mieszka tam jeszcze babcia Basia, dzięki której życie w domu Agaty nabiera rumieńców.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...