Oficerowie | odc. 4/13: Nocny gość

serial sensacyjny Polska 2006  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Ala i Sznajder odkrywają w domu Kondei sejf. Spodziewają się znaleźć tam cenne dokumenty i "teczki". Ekipa reporterów TV Max przyjeżdża do więzienia, by zarejestrować zwierzenia Granda.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

25-letnia podkomisarz Alicja Szymczyszyn (Katarzyna Cynke) jest świeżo upieczoną absolwentką psychologii, która zaczyna swoją karierę w CBŚ. Chrzest bojowy okazuje się być niezwykle trudnym wyzwaniem, którego nie ułatwiają wymagający współpracownicy w rodzaju podinspektora Marka Sznajdera (Cezary Pazura). Początkująca pani funkcjonariusz szybko musi się jednak odnaleźć w nowym środowisku, aby poradzić sobie z trudnymi sprawami. Dość szybko zostaje też zaangażowana w śledztwo, które dotyczy wysoko postawionych osób w państwie.

W tym odcinku

W domu Kondei Ala i Sznajder odkrywają sejf, w którym spodziewają się znaleźć cenne dokumenty i "teczki". Funkcjonariusze postanawiają nakłonić przebywającego w szpitalu Kondeję, aby wyjawił im szyfr do skrytki. Ekipa reporterska TV Max przyjeżdża do więzienia, by nagrać wywiad z Grandem. W celi realizatorzy zastają Ritę, która podaje się za przedstawicielkę wytwórni filmowej. Zenon Kaliński idzie do domu swojego zamordowanego brata. Na jego polecenie Matejewski przeprowadza tam rewizję i odnajduje profesjonalny sprzęt do podsłuchu. Alicja i Sznajder wracają do mieszkania Kondei. Okazuje się, że pod ich nieobecność sejf został splądrowany. W nocy do mieszkania Ali przychodzi Kruszon. Na ekranie komputera zostawia niedokończone ostrzeżenie.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...