Oficerowie | odc. 3/13: Wypożyczalnia ludzi

serial sensacyjny Polska 2006  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Wędkarze wyławiają zwłoki Mamaja, jednego z bandytów, którzy usiłowali włamać się do domu Kondei. Kondeja przyznaje się, że zabił Mamaja.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

25-letnia podkomisarz Alicja Szymczyszyn (Katarzyna Cynke) jest świeżo upieczoną absolwentką psychologii, która zaczyna swoją karierę w CBŚ. Chrzest bojowy okazuje się być niezwykle trudnym wyzwaniem, którego nie ułatwiają wymagający współpracownicy w rodzaju podinspektora Marka Sznajdera (Cezary Pazura). Początkująca pani funkcjonariusz szybko musi się jednak odnaleźć w nowym środowisku, aby poradzić sobie z trudnymi sprawami. Dość szybko zostaje też zaangażowana w śledztwo, które dotyczy wysoko postawionych osób w państwie.

W tym odcinku

Wędkarze wyławiają z zalewu zwłoki Mamaja, jednego z dwóch bandytów, którzy usiłowali włamać się do domu Joachima Kondei. Okazuje się, że przestępca został wcześniej zastrzelony. Zenon Kaliński prosi Matejewskiego o pomoc w wyjaśnieniu sprawy zabójstwa przyrodniego brata. Zainteresowana Grandem dziennikarka Beata chce wykreować go na gwiazdę TV Max. Tymczasem Grand zostaje ostrzelany przez snajpera na spacerniaku. Otrzymawszy raport z analizy pocisku, od którego zginął Mamaj, Aldona, Sznajder i Ala udają się do domu Joachima Kondei, aby go przesłuchać. Kondeja w końcu przyznaje się, że zabił Mamaja. Chwilę później dostaje zawału. Kaliński próbuje porozmawiać z Alicją, ale ona nie chce go słuchać.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...