Oficerowie | odc. 1/13: Stinger

serial sensacyjny Polska 2006  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Kontynuacja serialu 'Oficer'. Podkomisarz Alicja Szymczyszyn zaczyna pracę w CBŚ. W willi Bogdanowicza, dyrektora banku, ginie jego żona.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

25-letnia podkomisarz Alicja Szymczyszyn (Katarzyna Cynke) jest świeżo upieczoną absolwentką psychologii, która zaczyna swoją karierę w CBŚ. Chrzest bojowy okazuje się być niezwykle trudnym wyzwaniem, którego nie ułatwiają wymagający współpracownicy w rodzaju podinspektora Marka Sznajdera (Cezary Pazura). Początkująca pani funkcjonariusz szybko musi się jednak odnaleźć w nowym środowisku, aby poradzić sobie z trudnymi sprawami. Dość szybko zostaje też zaangażowana w śledztwo, które dotyczy wysoko postawionych osób w państwie.

W tym odcinku

Kontynuacja serialu "Oficer". Główną bohaterką jest 25-letnia podkomisarz Alicja Szymczyszyn (Katarzyna Cynke), która właśnie zaczyna pracę w CBŚ. W willi niejakiego Bogdanowicza - dyrektora banku, w tragicznych okolicznościach ginie jego żona. Wszystko wskazuje na to, że było to zabójstwo na zlecenie, a faktycznym celem zleceniodawców był sam Bogdanowicz. Przerażony biznesmen ucieka za granicę. Śledztwo prowadzi podinspektor Marek Sznajder (Cezary Pazura), 42-letni doświadczony policjant z CBŚ, człowiek skryty i mający problemy z alkoholem. Tymczasem Bogdanowicz, nie czując się pewnie nawet w Berlinie, zgadza się powrócić do kraju, jeśli otrzyma status świadka koronnego i pełną ochronę policyjną. Akcją sprowadzenia go do kraju kieruje właśnie Sznajder, który do Berlina zabiera ze sobą podkomisarz Alicję.

Występują

Twórcy

Ładuję...