Złotopolscy | odc. 491: Milczenie

telenowela Polska 2003  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Julia mówi Dionizemu, że to Kleczkowska pomagała jej przynieść nowe łóżko. Waldek przynosi Dionizemu lubczyk. Mężczyzna wyrzuca go. Kowalski prosi Martę, by nie zeznawała przeciw niemu.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Popularny polski serial obyczajowy. Jest to opowieść o dwóch gałęziach rodu Złotopolskich, które są ze sobą skłócone od pokoleń.

W tym odcinku

Julia przyznaje się Dionizemu, że to Kleczkowska pomagała jej przynieść nowe łóżko. Mirek wraca do domu. Waldek na prośbę Biernackiego przynosi Dionizemu lubczyk. Oburzony mężczyzna wyrzuca go za drzwi. Kowalski prosi Martę, by nie zeznawała przeciwko niemu w czasie rozprawy. W zamian kobieta prosi, by spotkał się z szefem firmy "Niebiańskie pożywienie", z którą ostatnio Mirek ma problemy. Dyrektor przedsiębiorstwa jest znajomym Kowalskiego. Mirek nie przyznaje się do tego, że ukradł oprogramowanie i zapewnia, że w pracy jest uczciwy. Julia z pomocą Kleczkowskiej składa łóżko, na którym spał Dionizy. Józef przygląda się z boku, obrażony na Kleczkowską, która wypomina mu znajomość z naczelniczką poczty.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...