Wiedźmy: Szymek słupnik (6/13)

serial obyczajowy Polska 2005  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Agata widzi kogoś, kto chce skoczyć z dachu. Na miejsce przybywa straż pożarna. Henio rozpoznaje w desperacie poszukiwanego Szymka.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy przedsiębiorczych mieszkanek nowoczesnej kamienicy na warszawskiej Pradze. Dorota (Magdalena Różczka), Agata (Maria Seweryn) i Mariola (Katarzyna Figura) poznają się w windzie, która staje między piętrami. Nawiązują znajomość, która przeradza się w przyjaźń. Mimo różnego wieku i życiowych doświadczeń trzy kobiety próbują sobie pomagać, borykając się z codziennymi problemami w życiu zawodowym i osobistym.

W tym odcinku

Rankiem Agata widzi z okna kogoś, kto zachowuje się, jakby chciał skoczyć z dachu. Gdy przybywają strażacy, nikogo nie znajdują. Wkrótce dziwnie zachowującego się człowieka widzi już cały tłum ludzi. Dzielnicowy Henio rozpoznaje w nim poszukiwanego Szymka. Mężczyzna wziął z banku ogromny kredyt i teraz jest ścigany za długi. Wychodzi na jaw, że ktoś mu obiecał trzy tysiące za podpis na umowie kredytowej. Dorota ustala, że bankowiec, który udzielił pożyczki, nosi takie samo nazwisko jak prokurator prowadzący sprawę Szymka. Gdy Szymek uwalnia się od kłopotu, Dorota odbiera telefon z pogróżkami.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...