Teleman

Woda dla słoni

(Water for Elephants)

dramat obyczajowy USA 2011  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Weterynarz Jacob zakochuje się w Marlenie, gwieździe cyrku minionej epoki. Obdarzają uczuciem nie tylko siebie, ale i wyjątkowego słonia.

Oglądaj w telewizji

Czw 5.08 17:05
CANAL+ Premiumlogo
Czw 5.08 18:05
CANAL+ 1logo
Pt 6.08 8:35
CANAL+ Premiumlogo
Pt 6.08 9:35
CANAL+ 1logo
So 7.08 9:00
CANAL+ Familylogo

Opis

Jacob Jankowski (Robert Pattinson) jest studentem ostatniego roku weterynarii. Na kilka miesięcy przed ukończeniem nauki chłopak otrzymuje wiadomość o tragicznej śmierci rodziców. Pozbawiony środków do życia musi zrezygnować z dalszej edukacji. Poszukując zatrudnienia, wyrusza w podróż. Przypadkowo dołącza do grupy wędrownych cyrkowców i postanawia kontynuować wędrówkę w ich towarzystwie. Wkrótce poznaje żonę właściciela cyrku, piękną Marlenę (Reese Witherspoon). Między dwojgiem młodych ludzi szybko rodzi się gorące uczucie. Wszystko wskazuje jednak na to, że ich miłość skazana jest na niepowodzenie, ponieważ mąż Marleny, charyzmatyczny i agresywny August (Christoph Waltz), nie ma zamiaru ustąpić bez walki.

Cyrk jako świat. Po śmierci rodziców student weterynarii dołącza do wędrownego cyrku, by wkrótce w brudzie cyrkowego zaplecza odnaleźć piękną miłość. (Konrad J. Zarębski, Gazeta Telewizyjna)

Występują

Twórcy

Ładuję...