Teleman

Instynkt: Złamane serce (3/13)

serial kryminalny Polska 2011  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

W centrum miasta staje w płomieniach samochód. Na oczach przerażonego ojca ginie jego syn. Rodzina Pałysów jest wstrząśnięta. Nie wie, dlaczego ktoś podłożył ładunek.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Komisarz Anna Oster (Danuta Stenka) zostaje przeniesiona do wydziału zabójstw stołecznej policji. Przełożeni cenią detektyw za jej doświadczenie i wyjątkową skuteczność w rozwiązywaniu nawet najtrudniejszych spraw kryminalnych. Przy prowadzeniu śledztwa Oster kieruje się nie tylko rzetelną wiedzą, lecz także swoim niezwykłym policyjnym instynktem. Dla współpracowników jest nieprzystępna, co ma związek z jej niejasną przeszłością, którą z czasem coraz trudniej jest jej ukryć. Partnerem Oster zostaje podkomisarz Krzysztof Tarkowski (Szymon Bobrowski). Policjant nie akceptuje metod działania starszej koleżanki i jej ambicji przywódczych. Ponadto ma do niej żal za to, że został rozdzielony ze swoją dotychczasową partnerką, Olą Lewicką (Marieta Żukowska). Na tym tle często dochodzi między nimi do konfliktów.

W tym odcinku

W centrum miasta zapala się samochód. W płomieniach na oczach przerażonego ojca ginie kilkuletni chłopiec. Rodzina Pałysów jest wstrząśnięta tą tragedią. Przesłuchiwani przez Oster i Tarkowskiego małżonkowie utrzymują jednak, że nie mają wrogów i nie wiedzą, dlaczego ktoś podłożył ładunek wybuchowy pod ich auto. Detektywi zwracają uwagę na dziwne zachowanie żony Pałysa, która nie rozstaje się ze swoją kilkumiesięczną córeczką. Niebawem odkrywają jej niejasne powiązania z pewnym lekarzem i tajemniczym nieznajomym. Każdy z podejrzanych ma jednak alibi. Ola jest coraz bardziej zazdrosna o Annę, która jej zdaniem jedynie podsyca niezdrowe zainteresowanie Krzyśka swoją osobą. Niebawem Tarkowski odkrywa, że Oster nie mówi mu o sobie całej prawdy.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...