Oficerowie | odc. 13-ost.: Oddany chleb

serial sensacyjny Polska 2006  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Grand znika. Rita inkasuje za niego milion euro. Kruszon uważa, że Grand nadal żyje. Kaliński, potrącony przez samochód Monda, trafia do szpitala. Ala nie potrafi wybaczyć Kosmie- Damianowi.

Oglądaj w telewizji

Czw 27.06 2:15
TVP Serialelogo
Pon 1.07 3:15
TVP Serialelogo
Czw 4.07 1:20
TVP Serialelogo

Opis

25-letnia podkomisarz Alicja Szymczyszyn (Katarzyna Cynke) jest świeżo upieczoną absolwentką psychologii, która zaczyna swoją karierę w CBŚ. Chrzest bojowy okazuje się być niezwykle trudnym wyzwaniem, którego nie ułatwiają wymagający współpracownicy w rodzaju podinspektora Marka Sznajdera (Cezary Pazura). Początkująca pani funkcjonariusz szybko musi się jednak odnaleźć w nowym środowisku, aby poradzić sobie z trudnymi sprawami. Dość szybko zostaje też zaangażowana w śledztwo, które dotyczy wysoko postawionych osób w państwie.

W tym odcinku

Grand znika bez śladu. Rita inkasuje za niego milion euro. Kruszon uważa jednak, że Grand nadal żyje. Kaliński, potrącony przez samochód Monda, trafia do szpitala. Ala nie potrafi wybaczyć Kosmie-Damianowi, nie chce z nim w ogóle rozmawiać. Z Indii wraca siostra zakonna, która przywozi depozyt złożony przez Bogdanowicza. Na płycie DVD zarejestrowana jest narada Trojana, Koryta, Monda i Bogdanowicza, którzy ustalają, że Kruszon, Aldona i Ryś muszą zginąć. Na likwidację policjantów dostają zgodę od tajemniczego zwierzchnika. Oficerowie próbują ustalić, kim jest ta osoba. Ala wpada na pomysł, że poszukiwanym człowiekiem może być Czesław Pieczur, teść jej ojca.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...