Oficerowie | odc. 11/13: Paszport

serial sensacyjny Polska 2006  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Policjanci przesłuchując byłego premiera Trojana przekonują się, że podjęto decyzję o zamordowaniu Rysia, Kruszona i Aldony. Żona Kalińskiego chce rozwodu. Ala zostaje porwana przez Granda.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

25-letnia podkomisarz Alicja Szymczyszyn (Katarzyna Cynke) jest świeżo upieczoną absolwentką psychologii, która zaczyna swoją karierę w CBŚ. Chrzest bojowy okazuje się być niezwykle trudnym wyzwaniem, którego nie ułatwiają wymagający współpracownicy w rodzaju podinspektora Marka Sznajdera (Cezary Pazura). Początkująca pani funkcjonariusz szybko musi się jednak odnaleźć w nowym środowisku, aby poradzić sobie z trudnymi sprawami. Dość szybko zostaje też zaangażowana w śledztwo, które dotyczy wysoko postawionych osób w państwie.

W tym odcinku

Policjanci przesłuchują byłego premiera Trojana. Przekonują się, że w grupie trzymającej władzę naprawdę podjęto decyzję o zamordowaniu Rysia, Kruszona i Aldony Ginko. Życie uratowała im ciąża Aldony, gdyż Trojan i As Atutowy nie chcieli przyczynić się do śmierci ciężarnej policjantki. Żona Zenona Kalińskiego wnosi sprawę o rozwód, holding TV MAX ma zostać podzielony. Ala zostaje porwana przez Granda i jego pomocników, wśród których jest Kosma.

Występują

Twórcy

Ładuję...