Oficerowie | odc. 10/13: Nieznani sprawcy

serial sensacyjny Polska 2006  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Oficerowie próbują odszukać niejakiego Kanibala, który uciekł z transportu razem z Grandem. Mond nakazuje Grandowi zniknięcie, ale ten chce najpierw załatwić swoje porachunki z Kruszonem.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

25-letnia podkomisarz Alicja Szymczyszyn (Katarzyna Cynke) jest świeżo upieczoną absolwentką psychologii, która zaczyna swoją karierę w CBŚ. Chrzest bojowy okazuje się być niezwykle trudnym wyzwaniem, którego nie ułatwiają wymagający współpracownicy w rodzaju podinspektora Marka Sznajdera (Cezary Pazura). Początkująca pani funkcjonariusz szybko musi się jednak odnaleźć w nowym środowisku, aby poradzić sobie z trudnymi sprawami. Dość szybko zostaje też zaangażowana w śledztwo, które dotyczy wysoko postawionych osób w państwie.

W tym odcinku

Oficerowie próbują odszukać niejakiego Kanibala, który uciekł z transportu razem z Grandem. Ustalają ich wzajemne powiązania. Mond nakazuje Grandowi, żeby zniknął, ale ten chce najpierw załatwić swoje porachunki z Kruszonem. Planuje zemstę za śmierć swojej siostry Malwiny. Później, dzięki pomocy Monda, ma zniknąć, zmieniwszy tożsamość. Pewnego wieczoru idzie pod dom Alicji. Wie, że jest tam Kruszon. Dochodzi do strzelaniny. Topor proponuje Ali i Kruszonowi 80 tysięcy zł za informację o miejscu pobytu Granda. Chce wziąć krwawy odwet za śmierć jedynego syna, który zginął z rąk Wielgosza. Zenon Kaliński postanawia spotkać się z matką Ali. Tymczasem media ujawniają jego teczkę. Z zawartych w niej informacji wynika, że był on tajnym współpracownikiem SB. Ala jest wstrząśnięta. Kosma prosi ją o rękę i proponuje wspólny wyjazd do Ameryki.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...