Oficerowie | odc. 9/13: Dzieci i wdowy

serial sensacyjny Polska 2006  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Oficerowie CBŚ sądzą, że na czele układu stoi Kaliński. Odkrywają, że Kanibal służy w Legii. Spotykają się ojciec Kruszona i Kaliński. Rita odbija Granda z konwoju więziennego.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

25-letnia podkomisarz Alicja Szymczyszyn (Katarzyna Cynke) jest świeżo upieczoną absolwentką psychologii, która zaczyna swoją karierę w CBŚ. Chrzest bojowy okazuje się być niezwykle trudnym wyzwaniem, którego nie ułatwiają wymagający współpracownicy w rodzaju podinspektora Marka Sznajdera (Cezary Pazura). Początkująca pani funkcjonariusz szybko musi się jednak odnaleźć w nowym środowisku, aby poradzić sobie z trudnymi sprawami. Dość szybko zostaje też zaangażowana w śledztwo, które dotyczy wysoko postawionych osób w państwie.

W tym odcinku

Oficerowie CBŚ rozpracowują "układ". Podejrzewają, że na jego czele stoi Zenon Kaliński. W trakcie śledztwa policjanci odkrywają, że Kanibal służył w legii cudzoziemskiej. Rita informuje Granda, że wkrótce opuści więzienie na mocy międzyrządowego porozumienia o przekazaniu Francji obywateli tego kraju przebywających w polskich więzieniach. W mieszkaniu Ali spotykają się ojciec Kruszona i Kaliński. Ojciec policjantki próbuje wyjaśnić Brodaczowi pewną sprawę z ich wspólnej konspiracyjnej przeszłości. Mówi jednak dość zagadkowo. Rita wraz z pomocnikami odbija z konwoju więziennego Granda. Jadącemu tą samą furgonetką Kanibalowi Grand darowuje życie. Zamierza wyrównać rachunki z Kruszonem.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...