Justified: Bez przebaczenia 2 (9)

(Justified: Brother's Keeper)

serial sensacyjny USA 2011  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Władze kopalni zamierzają przejąć ziemię należącą do Bennettów. Carol pojawia się na imprezie w posiadłości Mags, aby przekonać ją do sprzedaży. Boyd odgrywa ważną rolę podczas rozmów.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Funkcjonariusz policji Raylan Givens (Timothy Olyphant) ściga kryminalistów, grasujących na prowincjach hrabstwa Harlan w stanie Kentucky. Jego szefem i przyjacielem jest Art Mullen (Nick Searcy). Prywatnie Raylan próbuje ułożyć sobie relacje z byłą żoną Winoną (Natalie Zea) i swoim ojcem Arlo (Raymond J. Barry), który w przeszłości był przestępcą. W drugim sezonie serialu Givens musi stawić czoła Mags Bennett (Margo Martindale), szefowej przestępczego klanu Rabbit Hollerów. Próbuje także powstrzymać dawnego wroga, Boyda Crowdera (Walton Goggins), który ponownie wkracza na drogę zbrodni. Scenariusz serii powstał na podstawie utworów Elmore'a Leonarda, autora powieści i opowiadań kryminalnych. W 2011 roku serial był nominowany do nagrody Emmy w trzech kategoriach. Jury doceniło wówczas Margo Martindale jako odtwórczynię najlepszej roli drugoplanowej.

W tym odcinku

Władze kopalni nadal zamierzają przejąć ziemię należącą do klanu Bennettów. Carol pojawia się na imprezie w posiadłości Mags, aby przekonać ją do sprzedaży. Boyd odgrywa ważną rolę podczas rozmów w tej sprawie. Raylan próbuje pokrzyżować plany jednego z synów Mags. Loretta poznaje prawdę na temat okoliczności śmierci swojego ojca.

Występują

Twórcy

Ładuję...