Kabaretowy Klub Dwójki: Hobby

program rozrywkowy Polska 2012  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Satyrycy zastanowią się, jakie hobby jest dziś na czasie. Poznamy m.in. hobby Jabbara i Górala, Michała Wiśniewskiego, Wiktora Zborowskiego i Roberta Kozyry.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Wyjątkowa mieszanka najlepszych skeczy, występów typu stand-up comedy, talk show, kabaretowych improwizacji oraz muzyki pop. Prowadzącymi zostaną sprawdzeni w tej roli Robert Górski z Kabaretu Moralnego Niepokoju i Marcin Wójcik z Ani Mru-Mru. W każdym odcinku zaprezentują się dwie gwiazdy kabaretowe w różnych, czasem kontrastowych zestawieniach. Ponadto do każdego odcinka klubu zaproszony zostanie gość specjalny - znany aktor, który spróbuje swoich sił w stand-up comedy. Stałymi punktami programu są subiektywny przegląd prasy prowadzących oraz posiedzenie rządu.

W dzisiejszym wydaniu dowiemy się, czym Polacy zajmują się w czasie wolnym. Satyrycy zastanowią się, jakie hobby jest dziś na czasie, co interesowało nas w dzieciństwie i czy są zajęcia nudne i staromodne, do których lepiej się nie przyznawać. Poznamy hobby Jabbara i Górala oraz znanych gwiazd - Michał Wiśniewski lubi latać samolotem i grę w pokera, Wiktor Zborowski wędkuje i gra w golfa, a Robert Kozyra zbiera buty. Gośćmi wydania są: Katarzyna Piasecka, Mariusz Kiljan i Formacja Chatelet.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...