Rozbitkowie (16)

(Peter Benchley's Amazon)

serial przygodowy Kanada/​Niemcy 1999  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Jimmy, Karen, Kennedy i Talbott wydostają się z podziemnej rzeki.Talbott obawia się, że osada Wybrańców oraz plemię Pogan zostanie zniszczone. Rozbitkowie zostają zaatakowani przez Indian.

Oglądaj w telewizji

Pt 9.06 18:00
Tele 5logo
Pon 12.06 17:00
Tele 5logo

Opis

Samolot pasażerski lecący do Rio de Janeiro ulega poważnej awarii nad dżunglą amazońską. Podczas awaryjnego lądowania maszyna rozbija się w sercu tropikalnego lasu. Ze stu jedenastu pasażerów katastrofę przeżywa sześć osób. Ekipa ratowników wkrótce przybywa na miejsce. Jednak niesprzyjające warunki utrudniają akcję ratunkową. Władze uznają wszystkich pasażerów za zmarłych i wycofują ekipę z dżungli. W tym czasie sześciu rozbitków odnajduje się w pełnym niebezpieczeństw lesie. Katastrofę przeżyli dr Alex Kennedy - kardiochirurg, Pia Clark - słynna śpiewaczka operowa, Andrew Talbott - nauczyciel akademicki, Jimmy Stack - zwycięzca znanego teleturnieju, Will Bauer - nastolatek, lecący na spotkanie z rodzicami misjonarzami i Karen Oldham - stewardesa, jedyny ocalały członek załogi. Rozbitkowie muszą sami stawić czoło ekstremalnym warunkom, jeśli chcą przeżyć kolejne dni, tak tragicznie rozpoczętej podróży.

W tym odcinku

Jimmy, Karen, Kennedy i Talbott wydostają się z podziemnej rzeki. Na brzegu znajdują łódź motorową. Jej właściciel udziela im pomocy. Talbott obawia się, że osada Wybrańców oraz plemię Pogan zostanie zniszczone. Rozbitkowie zostają zaatakowani przez Indian. Talbott zostaje ciężko ranny. Nadlatuje helikopter i członkowie jego załogi ratują Willa i Pię. Rozbitkowie zostają przewiezieni do miasteczka. Talbott trafia do szpitala. W telewizji ukazuje się reportaż o Wybrańcach. Karen i Jimmy dowiadują się, że wioska została opuszczona.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...