Rozbitkowie (9)

(Peter Benchley's Amazon)

serial przygodowy Kanada/​Niemcy 1999  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Wszyscy członkowie plemienia Wybrańców udają się na poszukiwanie znaku Krwawego Anioła. Docierają na szczyt góry Ararat, na której czekają na znak.

Oglądaj w telewizji

So 1.04 10:00
Tele 5logo

Opis

Samolot pasażerski lecący do Rio de Janeiro ulega poważnej awarii nad dżunglą amazońską. Podczas awaryjnego lądowania maszyna rozbija się w sercu tropikalnego lasu. Ze stu jedenastu pasażerów katastrofę przeżywa sześć osób. Ekipa ratowników wkrótce przybywa na miejsce. Jednak niesprzyjające warunki utrudniają akcję ratunkową. Władze uznają wszystkich pasażerów za zmarłych i wycofują ekipę z dżungli. W tym czasie sześciu rozbitków odnajduje się w pełnym niebezpieczeństw lesie. Katastrofę przeżyli dr Alex Kennedy - kardiochirurg, Pia Clark - słynna śpiewaczka operowa, Andrew Talbott - nauczyciel akademicki, Jimmy Stack - zwycięzca znanego teleturnieju, Will Bauer - nastolatek, lecący na spotkanie z rodzicami misjonarzami i Karen Oldham - stewardesa, jedyny ocalały członek załogi. Rozbitkowie muszą sami stawić czoło ekstremalnym warunkom, jeśli chcą przeżyć kolejne dni, tak tragicznie rozpoczętej podróży.

W tym odcinku

Wszyscy członkowie plemienia Wybrańców udają się na poszukiwanie znaku Krwawego Anioła. Docierają na szczyt góry Ararat, na której czekają na znak. Kiedy pojawia się oczekiwany symbol, Starszyzna decyduje, że Wybrańcy pójdą na wojnę za Obiecane Dziecko. W tym czasie rozbitkowie odnajdują dr Kennedy'ego. W lesie spotykają także Willa, którego ukąsił wąż.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...