Rozbitkowie (8)

(Peter Benchley's Amazon)

serial przygodowy Kanada/​Niemcy 1999  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Will ma przejść rytuał inicjacji. On i chłopiec z plemienia zostają przez wodza wysłani do lasu. Talbott dostaje wysokiej gorączki i wkrótce umiera. Pochowany w katakumbach, wraca do życia.

Oglądaj w telewizji

Nd 26.03 10:00
Tele 5logo

Opis

Samolot pasażerski lecący do Rio de Janeiro ulega poważnej awarii nad dżunglą amazońską. Podczas awaryjnego lądowania maszyna rozbija się w sercu tropikalnego lasu. Ze stu jedenastu pasażerów katastrofę przeżywa sześć osób. Ekipa ratowników wkrótce przybywa na miejsce. Jednak niesprzyjające warunki utrudniają akcję ratunkową. Władze uznają wszystkich pasażerów za zmarłych i wycofują ekipę z dżungli. W tym czasie sześciu rozbitków odnajduje się w pełnym niebezpieczeństw lesie. Katastrofę przeżyli dr Alex Kennedy - kardiochirurg, Pia Clark - słynna śpiewaczka operowa, Andrew Talbott - nauczyciel akademicki, Jimmy Stack - zwycięzca znanego teleturnieju, Will Bauer - nastolatek, lecący na spotkanie z rodzicami misjonarzami i Karen Oldham - stewardesa, jedyny ocalały członek załogi. Rozbitkowie muszą sami stawić czoło ekstremalnym warunkom, jeśli chcą przeżyć kolejne dni, tak tragicznie rozpoczętej podróży.

W tym odcinku

Will ma przejść rytuał inicjacji, aby z chłopca stać się mężczyzną. On i drugi chłopiec z plemienia zostają przez wodza wysłani do lasu. Tymczasem Talbott dostaje bardzo wysokiej gorączki i wkrótce umiera. Zostaje pochowany w katakumbach, ale niespodziewanie wraca do życia. Wszyscy uznają to za cud. Okazuje się, że pozorna śmierć Talbotta została wywołana przez napój, który podała mężczyźnie Prudencja.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...