Rozbitkowie (7)

(Peter Benchley's Amazon)

serial przygodowy Kanada/​Niemcy 1999  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Jimmy zostaje zesłany do Czeluści Rozpaczy. Wkrótce trafiają tam także Talbott, Karen i Falconer. Udaje im się wydrążyć tunel, którym uciekają z Czeluści.

Oglądaj w telewizji

So 25.03 10:00
Tele 5logo

Opis

Samolot pasażerski lecący do Rio de Janeiro ulega poważnej awarii nad dżunglą amazońską. Podczas awaryjnego lądowania maszyna rozbija się w sercu tropikalnego lasu. Ze stu jedenastu pasażerów katastrofę przeżywa sześć osób. Ekipa ratowników wkrótce przybywa na miejsce. Jednak niesprzyjające warunki utrudniają akcję ratunkową. Władze uznają wszystkich pasażerów za zmarłych i wycofują ekipę z dżungli. W tym czasie sześciu rozbitków odnajduje się w pełnym niebezpieczeństw lesie. Katastrofę przeżyli dr Alex Kennedy - kardiochirurg, Pia Clark - słynna śpiewaczka operowa, Andrew Talbott - nauczyciel akademicki, Jimmy Stack - zwycięzca znanego teleturnieju, Will Bauer - nastolatek, lecący na spotkanie z rodzicami misjonarzami i Karen Oldham - stewardesa, jedyny ocalały członek załogi. Rozbitkowie muszą sami stawić czoło ekstremalnym warunkom, jeśli chcą przeżyć kolejne dni, tak tragicznie rozpoczętej podróży.

W tym odcinku

Jimmy zostaje zesłany na trzy dni do Czeluści Rozpaczy wkrótce trafiają tam także Talbott, Karen i Falconer John. skazańcom udaje się wydrążyć tunel, którym uciekają z Czeluści. W podziemnym cmentarzysku odnajdują groby zmarłych przed setkami lat. Znajdują również zapisane fragmenty Biblii. Tymczasem Will przebywa w towarzystwie wodza i uczy się od niego sztuki przetrwania w dżungli. Wykazuje się również odwagą i ratuje starego wodza przed śmiercią. Mężczyzna zaczyna traktować go jak syna.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...