Niepokonany 3: Odkupienie

(Undisputed 3: Redemption)

film sensacyjny USA 2010  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Osadzony w więzieniu Uri Boyka (Scott Adkins) ma wziąć udział w międzynarodowym turnieju walk. Zwycięzca odzyska wolność.

Oglądaj w telewizji

Pt 9.12 22:05
TV Pulslogo

Opis

Osadzony w więzieniu Uri Boyka (Scott Adkins), niegdyś mistrz nielegalnych walk skazańców, dochodzi do zdrowia po poważnej kontuzji kolana. Kiedy uważa, że znów jest zdolny do rywalizacji, wyzywa na pojedynek obecnego mistrza - Sykowa (Esteban Cueto). Pokonuje go i zajmujego jego miesce w międzynarodowym turnieju, w którym mają wystąpić więźniowie z różnych części świata. Stawka zawodów jest bardzo wysoka. Zwycięzca odzyska bowiem upragnioną wolność. Boykę czeka jednak niezwykle trudne zadanie. Przeciw sobie będzie miał bowiem nie tylko najlepszych zawodników z różnych zakątków globu, ale także przekupione władze gruzińskiego więzienia, w którym odbywają się brutalne mistrzostwa.

Mistrz nielegalnych więziennych turniejów bokserskich po kontuzji musi zrezygnować z walk, ale kiedy w kolejnym turnieju stawką jest wolność, znowu wchodzi do gry. (Konrad J. Zarębski, Gazeta Telewizyjna)

Występują

Twórcy

Ładuję...