Eva Luna | odc. 3

W skrócie
Daniel jest zdziwiony informacją przyjaciela o zatrudnieniu Evy. Leonardo zapewnia go, że uwiedzie dziewczynę. Renata zastawia w pracy na Evę pułapkę, w którą ona wpada. Zostaje zwolniona.
Oglądaj w telewizji
Opis
Piękna Eva Gonzalez (Blanca Soto) wychowała się na wsi, jednak trudne warunki zmusiły jej rodzinę do przeprowadzki do miasta. Wkrótce jej ojciec ginie potrącony przez samochód, którego kierowca zbiega z miejsca wypadku. Tymczasem zauroczony dziewczyną podstępny Leonardo (Julian Gil), który ponosi winę za śmierć mężczyzny, daje Evie pracę. Ma zaopiekować się jego ojcem, Juliem (Jorge Lavat), którego stan zdrowia gwałtownie się pogorszył. Leonardo zakłada się z Danielem (Guy Ecker), że uwiedzie dziewczynę. Ta jednak zakochuje się w drugim z przyjaciół. Daniel jest związany z Victorią (Vanessa Villela), lecz nie może zignorować swego uczucia do Evą. Niczego nieświadomi kochankowie zostają uwikłani w sieć intryg. Kłamstwa i upokorzenia sprawiają, że Eva postanawia zemścić się za swoje krzywdy. Z pomocą Julia przeobraża się w olśniewającą modelkę Lunę, dziedziczkę ogromnej fortuny, gotową odpłacić swoim wrogom.
W tym odcinku
Daniel jest zdziwiony, gdy przyjaciel informuje go, iż zatrudnił Evę. Leonardo zapewnia go, że uwiedzie dziewczynę. Tymczasem Renata zleca Evie kilka zadań, zastawiając przy tym pułapkę, w którą nowa pracownica wpada i zostaje zwolniona. Daniel i Leonardo przekonują jednak Marcelę, by dała dziewczynie drugą szansę. Doprowadza to do wściekłości Renatę, która nie ustaje w próbach pozbycia się Evy. Gdy inne sposoby zawodzą, szczuje dziewczynę psem. Uciekając przed zwierzęciem, Eva niemal wpada pod samochód prowadzony przez Daniela.
Występują































































