Teleman

Halloween 5: Zemsta Michaela Myersa

(Halloween 5)

horror USA 1989  dla dorosłych
zdjęcie

W skrócie

Michael, wielokrotnie postrzelony, ucieka rzeką w góry, gdzie zapada w śpiączkę. Jamie przebywa w klinice. Przeczuwa nadejście Michaela.

Oglądaj w telewizji

Śr 23.06 1:53
TNTlogo

Opis

Podczas ucieczki przed policyjnym pościgiem psychopatyczny morderca Michael Myers (Donald L. Shanks) zostaje wielokrotnie postrzelony. Jego ciało ląduje w dole, który zostaje podpalony przez szeryfa. W ostatniej chwili, mimo ciężkich obrażeń, Myers wydostaje się z pułapki. Znajduje kryjówkę w górach, gdzie zapada w śpiączkę. Budzi się 31 października, w kolejne święto Halloween. Tymczasem ocalała z poprzedniego koszmaru siostrzenica Myersa, Jamie (Danielle Harris), z powodu głębokiej traumy przebywa w klinice dziecięcej w Haddonfield. Przeczuwa nadejście Michaela. Kiedy jednak z rąk przebudzonego Myersa giną kolejne ofiary, dziewczynka nie chce współpracować z policją. Doktor Loomis (Donald Pleasence) próbuje ratować Jamie. Jego plany krzyżuje tajemniczy mężczyzna w czerni. Kolejna, piąta część cyklu o krwawych ekscesach psychopatycznego mordercy, z muzyką Johna Carpentera.

Maniak znów zamierza się na siostrzenicę, ale coraz wyraźniej brakuje mu inwencji. (Konrad J. Zarębski, Gazeta Telewizyjna)

Występują

Twórcy

Ładuję...