Graczykowie: Dobra rodzinne (3)

serial komediowy Polska 1999  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Jadzia przeżywa trudny okres. Czuje się jak ofiara, wykorzystywana przez rozwydrzone dzieci i znieważana przez męża. Postanawia przeprowadzić się do matki. Ale babcia Alina ma inne plany...

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Państwo Graczykowie to miłośnicy wszelkich loterii, gier i konkursów. Nie przegapią żadnej zdrapki, quizu i audiotele. Wiesław Graczyk (Zbigniew Buczkowski) jest zatrudniony na kolei, jego żona, Jadwiga (Joanna Kurowska) nie pracuje, ale mimo to jest osobą bardzo zajętą. Ich troje dzieci, 17-letnia Malina (Joanna Brodzik) i Rafał (Rafał Mohr), ma zupełnie inne zainteresowania. Nastolatkę pasjonują głównie dyskoteki i pierwsi adoratorzy, choć cała rodzina (poza starszym bratem) jest przekonana, że licealistka wieczory spędza na dodatkowych zajęciach w szkolnym kółku dramatycznym. Z kolei studenta IV roku fizyki, Rafała, nie bawią ani krzyżówki, ani gry - jego zamiłowaniem jest nauka. Najmłodszy syn, Lucuś, jest bardzo obrotny, zapowiada się na świetnego kontynuatora rodzinnej tradycji.

W tym odcinku

Jadzia przeżywa trudny okres. Czuje się jak ofiara, wykorzystywana przez rozwydrzone dzieci i znieważana przez własnego męża. Postanawia zakończyć raz na zawsze wieloletnie męki i pójść za głosem serca, a konkretnie przeprowadzić się do matki. Podczas rodzinnej kolacji zamierza poinformować o tym starszą panią. Tymczasem babcia Alina ma inne plany. Sprzedaje mieszkanie, a sama zamieszkuje z zięciem.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...