Hotel 52 (26)

serial obyczajowy Polska 2010  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Natalia nie chce słuchać tłumaczeń Artura dotyczących Doroty. Olga, matka Tomka, dzwoni do niej z prośbą o pomoc. Paula jest zafascynowana Hubertem. To lekarz, który opiekuje się jej mężem.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejne perypetie pracowników ekskluzywnego hotelu. Związek Natalii (Laura Samojłowicz) i Artura (Krzysztof Kwiatkowski) przechodzi kryzys. W życiu dziewczyny ponownie pojawia się Mateusz Bień (Jan Wieczorkowski), który za jej zgodą zamieszkuje w hotelu i postanawia zająć się szukaniem pracy. Artur, który zdradził swojej ukochanej bolesną tajemnicę z przeszłości, nie radzi sobie z pytaniami, troską i współczuciem z jej strony. Tymczasem Dorota (Olga Bołądź) wciąż nie zrezygnuje ze zdobycia przystojnego recepcjonisty.

W tym odcinku

Natalia nie chce słuchać tłumaczeń Artura dotyczących Doroty. Olga, matka Tomka, dzwoni do niej z prośbą o pomoc. Paula musi stawić czoło swojej fascynacji Hubertem, lekarzem, który opiekuje się jej mężem. Do hotelu przyjeżdżają Wiktor i Alicja, małżeństwo, które umówiło się tu ze swoim synem. Chłopak ma im przedstawić swoją narzeczoną. Przerażony Wiktor rozpoznaje w Dominice kogoś, o kim wolałby zapomnieć. Anna postanawia zmienić swoje życie i wyjechać z Warszawy. Po kłótni z Michałem wyjawia Igorowi najpilniej strzeżoną tajemnicę Iwony.

Występują

Zobacz także

Ładuję...