Hotel 52 (25)

serial obyczajowy Polska 2010  od 12 lat

W skrócie

Artur nie rozumie zachowania Natalii. W hotelu pojawia się ekipa słynnego cyrku. Jego dyrektor wraca z wakacji z synem i przyjaciółką Magdą.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejne perypetie pracowników ekskluzywnego hotelu. Związek Natalii (Laura Samojłowicz) i Artura (Krzysztof Kwiatkowski) przechodzi kryzys. W życiu dziewczyny ponownie pojawia się Mateusz Bień (Jan Wieczorkowski), który za jej zgodą zamieszkuje w hotelu i postanawia zająć się szukaniem pracy. Artur, który zdradził swojej ukochanej bolesną tajemnicę z przeszłości, nie radzi sobie z pytaniami, troską i współczuciem z jej strony. Tymczasem Dorota (Olga Bołądź) wciąż nie zrezygnuje ze zdobycia przystojnego recepcjonisty.

W tym odcinku

Artur nie rozumie zachowania Natalii, która ma do niego coraz większy dystans. Tymczasem jego matka decyduje się na konfrontację z Jerzym. W hotelu pojawia się ekipa słynnego cyrku. Jego dyrektor wraca z wakacji z synem i Magdą, długoletnią przyjaciółką, która jest także jego współpracownicą. Nie wie, że kobieta podjęła decyzje, które zmienią całe jego dotychczasowe życie. Lucy spotyka swego byłego męża i dowiaduje się, dlaczego ją opuścił.

Występują

Ładuję...