Gdzie jest Nancy?

(Downloading Nancy)

thriller USA 2008  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Nancy i Albert uchodzą za idealną parę. Pewnego dnia ona wyjeżdża na kilka dni. On odkrywa, że żona skrywa przed nim wiele tajemnic.

Oglądaj w telewizji

Nd 4.12 1:00
FilmBox Premium HDlogo
Pt 9.12 3:15
Kino TVlogo
Czw 15.12 0:50
Kino TVlogo

Opis

Nancy (Maria Bello) i Albert Stockwell (Rufus Sewell) są kochającym się, statecznym małżeństwem, któremu wydaje się, że wie o sobie wszystko. Gdy pewnego dnia Albert wraca z pracy do domu, znajduje zostawioną przez Nancy wiadomość. Kobieta informuje go, że postanowiła na kilka dni wyjechać do przyjaciół. Jednak jej nieobecność się przedłuża i Albert zaczyna się coraz bardziej niepokoić. Jego zdenerwowanie wzrasta, kiedy odkrywa internetową znajomość żony z mężczyzną o imieniu Louis (Jason Patric). Nancy dzieli się z nim tajemnicami, o istnieniu których mąż nie miał pojęcia. Debiut fabularny Johana Rencka, szwedzkiego reżysera i cenionego autora teledysków m.in. Madonny, Kylie Minogue i Beyoncé. Niepokojącą atmosferę filmu budują zdjęcia Christophera Doyle'a, operatora takich filmów jak "Chungking Express" i "Hero".

Neurotyczna żona wynajmuje przez Internet człowieka, który ma pozbawić ją życia, ale w chwili spotkania zakochują się w sobie, co znacząco komplikuje sprawę. (Konrad J. Zarębski, Gazeta Telewizyjna)

Występują

Twórcy

Ładuję...