Dwie strony medalu | odc. 61

serial obyczajowy Polska 2007  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Rybicki namawia Zalewskiego, aby jego przedsiębiorstwo rozpoczęło produkcję światłowodów. Marciniak oferuje Jurkowi pracę przy zabezpieczaniu programów komputerowych.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Akcja serialu rozgrywa się w 20-tyś. Szczelinie. Kolejne odcinki opowiadają o związanych z klubem ludziach, miłości, zdradzie i zazdrości.

W tym odcinku

Rybicki namawia Zalewskiego, aby jego przedsiębiorstwo rozpoczęło produkcję światłowodów. Jednak nowy dyrektor Wumelu uświadamia go, że pracownicy zakładu nie poradzą sobie z nowymi obowiązkami. Rozpoczynają się rozgrywki piłkarskie. Marek przekonuje Grubego i jego kolegów do kibicowania w sposób kulturalny i obiecuje w zamian napisanie o nich artykułu. Podczas treningu Ela odwiedza Horsta. Tymczasem u Toniego zjawia się Jola, która chce wiedzieć, czy Januszowi grozi utrata klubu. Marciniak oferuje Jurkowi pracę przy zabezpieczaniu programów komputerowych. Sebastian zwraca się do ojca z prośbą o pieniądze na operację Izy. Grażyna dowiaduje się, że Kaśka, przyrodnia siostra Sebastiana, pali marihuanę.

Występują

Twórcy

Ładuję...