Ludzie Chudego | sezon 2 odc. 3

serial komediowy Polska 2011  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Sekcja Chudego dostaje zadanie ochrony Zaręby, świadka koronnego w procesie gangu Kilofa. W komisariacie zjawia się była żona Mariana. Otrzymuje anonimy i kwiaty od tajemniczego wielbiciela.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Druga seria zwariowanych perypetii trzech warszawskich policjantów: Tadeusza Chudziszewskiego, pseudonim "Chudy" (Cezary Żak), Mariana Kocińskiego (Piotr Pręgowski) i Łukasza Łukaszewicza (Michał Żurawski). Tym razem fajtłapowaci stróże prawa będą musieli zmierzyć z międzynarodową siatką przestępczą. Niespodziewanie na posterunku zjawi się także ekipa filmowa z Niemiec, która będzie obserwować oryginalne metody śledcze praskich funkcjonariuszy.

W tym odcinku

Sekcja Chudego dostaje zadanie ochrony Zaręby, świadka koronnego w procesie gangu Kilofa. W komisariacie zjawia się była żona Mariana, Inka. Kobieta otrzymuje anonimy i kwiaty od tajemniczego wielbiciela i podejrzewa, że jest nim jej były mąż. Domaga się, żeby Chudy i Łukasz powstrzymali Mariana przed nękaniem jej, w przeciwnym wypadku osobiście złoży oficjalną skargę.

Występują

Twórcy

Ładuję...