Na dobre i na złe | odc. 306: Wypadek na boisku

serial obyczajowy Polska 2007  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Olga, córka Ewy, przywozi do szpitala kolegę, który ma zmiażdżoną kość piszczelową. Wójcik podejmuje decyzję o przeprowadzeniu zabiegu, który poprawi bezpieczeństwo ciąży Małgosi.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Serial o osobistych i zawodowych problemach pracowników szpitala w Leśnej Górze - Bruna Walickiego, Jakuba Burskiego i Zofii Stankiewicz.

W tym odcinku

Olga, córka Ewy, przywozi do szpitala kolegę, który ma zmiażdżoną kość piszczelową. Dziewczynka bezskutecznie próbuje skontaktować się z mamą i Kubą, którzy pojechali na wycieczkę rowerową. Chłopca operują dyrektor Tretter i dr Jędras. Wójcik podejmuje decyzję o przeprowadzeniu zabiegu, który poprawi bezpieczeństwo ciąży Małgosi. Donovan wyznaje żonie, że pragnie stworzyć z nią szczęśliwą rodzinę. Lekarze nadal nie potrafią porozumieć się z Orlicką. Kiedy krytykuje ona referat Moniki, Pawica zarzuca jej niesprawiedliwość. Tymczasem okazuje się, że pani ordynator ma poważne problemy osobiste. Mariolka przeżywa sprzedaż kliniki. Kowalski żąda od Drzewieckiego rozszerzenia zakresu zabiegów.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...