Życie nad rozlewiskiem (12/13)

serial obyczajowy Polska 2011  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Wieś i policja szukają zaginionej Kaśki. Z Warszawy przyjeżdża Basia, która przerwała spotkanie z czytelnikami. Konrad otrzymuje z urzędu stanu cywilnego informację o terminie ślubu z Adą.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalszy ciąg losów trzech kobiet, ich bliskich oraz znajomych z Pasymia. Małgosia wciąż przeżywa rozterki sercowe po rozwodzie z Konradem, Basia wydaje drukiem swoje wspomnienia, a Marysia przechodzi kryzys małżeński i zakochuje się w przystojnym, młodym leśniczym.

W tym odcinku

Cała wieś i miejscowa policja szukają Kaśki, która zniknęła w tajemniczych okolicznościach. Z Warszawy przyjeżdża zaniepokojona Basia, która przerwała spotkanie z czytelnikami. Konrad otrzymuje z urzędu stanu cywilnego informację o terminie ślubu z Adą. Jest zaskoczony i postanawia wyjaśnić tę sprawę z byłą narzeczoną. Mirka zgadza się wypożyczyć quady do poszukiwań Kaśki za opłatą. Oburzony Piernacki postanawia wymówić dalszy wynajem pokoi quadowiczom. Policjanci aresztują Krzysztofa pod zarzutem kradzieży i oszustwa matrymonialnego. Okazuje się, że doniesienie na niego złożyła Iwona.

Występują

Twórcy

Ładuję...