Teleman

Komisarz Rex 6 (3)

(Kommissar Rex: Tod per Internet)

serial kryminalny Niemcy/​Austria 2000
zdjęcie

W skrócie

W kanale znaleziono ciało Petera Bachmanna. Zmarły był internautą i częstym gościem erotycznych czatów. Niebawem zostają odnalezione zwłoki Stefana Hallera, także interenauty.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Pracownik wiedeńskiego wydziału zabójstw, Alexander Brandtner (Gedeon Burkhard), poszukuje sprawców zbrodni i innych przestępców. Podczas kolejnych śledztw pomaga mu policyjny pies, owczarek niemiecki Rex. Dzięki sprytowi i zwierzęcej intuicji dzielny czworonóg doprowadza do ujęcia nawet najbardziej nieuchwytnych złoczyńców.

W tym odcinku

Pracujący w kanale robotnik znajduje ciało Petera Bachmanna. Śledztwo wykazuje, że zmarły był internautą i częstym gościem erotycznych czatów, gdzie zamieszczał swoje anonse. Kunz i Boeck zamieszczają ogłoszenie w jednym z takich serwisów. Mają nadzieję, że uda im się ustalić tożsamość internautów powiązanych ze śmiercią Bachmanna, którzy używają w sieci różnych nicków. Niebawem zostają odnalezione zwłoki Stefana Hallera, który podobnie jak Bachmann miał dane kontaktowe do osoby o pseudonimie "Two for You". Brandtner postanawia doprowadzić do spotkania z tym tajemniczym internautą.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...