Na dobre i na złe | odc. 272: Dictum acerbum - gorzka prawda

serial obyczajowy Polska 2006  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Pacjent, pan Bogdan, słyszy rozmowę Tomka z lekarzem i dowiaduje się, że prawdopodobnie ma nowotwór. Trzeba go operować. Mariolka, pełna wątpliwości, jedzie odebrać męża z aresztu.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Serial o osobistych i zawodowych problemach pracowników szpitala w Leśnej Górze - Bruna Walickiego, Jakuba Burskiego i Zofii Stankiewicz.

W tym odcinku

Jeden z pacjentów, pan Bogdan, przypadkowo słyszy rozmowę Tomka z lekarzem i dowiaduje się, że najprawdopodobniej ma nowotwór. Aby postawić szczegółową diagnozę, mężczyznę trzeba operować. Tomek znajduje w Internecie tekst Brunona o rzadkim, nieuleczalnym schorzeniu kości. Stwierdza zgodność objawów u pana Bogdana z tym opisem i, nie konsultując się z Kubą, sam rozmawia z pacjentem o swoich podejrzeniach. Mariolka, pełna wątpliwości, jedzie odebrać męża z aresztu. Korzycki dziękuje jej za wpłacenie kaucji i prosi, by go wysłuchała. Mariolka żąda jednak, aby zniknął z jej życia. Donovan przedstawia pomysł na nowy reality show. Chce poszerzyć współpracę ze szpitalem. Okazuje się, że wie zaskakująco dużo na jego temat. Wypytuje Patrycję o prywatne życie Małgosi.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...