Na dobre i na złe | odc. 271: Pochopna diagnoza

serial obyczajowy Polska 2006  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Na sali operacyjnej dochodzi do komplikacji. Lena mówi Latoszkowi, że Bartosz przerwał leczenie. Sambor proponuje Dorocie małżeństwo. Producent reality show jest zachwycony nową propozycją.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Serial o osobistych i zawodowych problemach pracowników szpitala w Leśnej Górze - Bruna Walickiego, Jakuba Burskiego i Zofii Stankiewicz.

W tym odcinku

Na sali operacyjnej dochodzi do komplikacji. Zosia podejrzewa przełom tarczycowy, Alicja sugeruje zaś, że to hipertermia złośliwa. Latoszek wraca z sympozjum. Lena informuje go, że Bartosz przerwał leczenie. Neonatolog stwierdza u Krzysia retinopatię. Wczesne wykrycie choroby daje jednak szansę, że chłopiec będzie widział. Mąż Doroty chce jak najszybciej wyjechać do Paryża. Lekarka zastanawia się, czy wracając do niego podjęła słuszną decyzję. Tymczasem Sambor walczy o jak najlepszą przyszłość dla syna - proponuje Dorocie małżeństwo. Producent reality show jest zachwycony przedstawioną propozycją nowej formuły programu. Patrycja chce uczcić ten sukces w towarzystwie Sambora.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...